O nas

Nasza wirtualna kwiaciarnia powstała z myślą o wszystkich, którzy wiedzą, jak wielką moc mają róże – najbardziej eleganckie i zmysłowe kwiaty ze wszystkich. Za naszym pośrednictwem możesz sprawić niezwykłą niespodziankę, bo nasza różana oferta zawiera kompozycje przygotowane z najpiękniejszych, wyszukanych róż. Jako ekspert w dziedzinie doręczania kwiatów współpracujemy tylko z najlepszymi – z Pocztą Kwiatową®. To gwarancja jakości i satysfakcji, gdyż Poczta Kwiatowa® skupia tylko najlepsze kwiaciarnie i najbardziej doświadczonych florystów.

Miłośnicy róż, którymi również mamy przyjemność się nazywać, wiedzą, iż każdy z tych kwiatów ma inne znaczenie. Ich różnorodność i kolorystyka pozwala nam na tworzenie fantazyjnych aranżacji na każdą okazję. Czerwone i purpurowe róże to doskonały wybór, jeśli chcesz wyznać miłość najdroższej Ci osobie, chcesz świętować Walentynki lub po prostu okazać sympatię. Białe róże to propozycja na wiązankę ślubną lub bukiet gratulacyjny, z kolei herbaciane lub łososiowe róże ucieszą każdą obdarowaną osobę w Dniu Babci i Dniu Dziadka. Żółte i pomarańczowe róże to trafione pomysły na prezenty imieninowe oraz urodzinowe. Bukiet kolorowych róż ucieszy każdą mamę w Dniu Matki.

Róże24.pl to sklep z dewizą – „Różana przyjemność każdego dnia”, dlatego też nasze bukiety są pełne barw, zapachów i uczuć. Kolorowe róże przyniosą powiew wiosny w zimie, promień słońca w lecie, tchnienie świeżości na jesień, nutę radości na wiosnę, ucieszą mamę, siostrę, przyjaciółkę, ukochaną, kolegę z pracy czy dawno niewidzianą rodzinę.

Dzięki prostemu systemowi składania zamówień przez Internet nasz sklep to wymarzona kwiaciarnia internetowa dla każdego, bez względu na wiek czy miejsce, w którym się znajdujesz. Róże24.pl czekają więc na tych, którzy pragną wzruszać i zachwycać kwiatami pełnymi uczuć. Na tych, którzy wiedzą, że róże wyrażą te uczucia najlepiej.